» ZAPF My Little BABY BORN Panenka interaktivní miminko set s doplňky pije a čůrá

ZAPF My Little BABY BORN Panenka interaktivní miminko set s doplňky pije a čůrá

ZAPF My Little BABY BORN Panenka interaktivní miminko set s doplňky pije a čůrá

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_96019
Výrobce:
Zapf Creation
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
689 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
***
Roztomilá panenka My Little BABY born se moc ráda koupe ve vaně a mazlí se svou maminkou, umí také pít z lahvičky a čůrat. Má příjemné měkké tělíčko jako stvořené k mazlení. Její malá maminka ji může koupat, stačí jen sundat dupačky a šup do vany. Po teplé koupeli má panenka My Little BABY born ale žízeň a malá maminka musí dát panence napít vody z její lahvičky. Sotva se ale panenka napije, už se jí chce čůrat! To samozřejmě není žádný problém, protože panenka má svou ekologickou textilní plenku, kterou může použít znovu a znovu.

V balení najdete panenku v sametových dupačkách a v čepičce, lahvičku a textilní plenku. Převlékání miminek se tak stane hračkou. Měkké tělíčko panenky je vyplněnou speciálními bezpečnými voděodpuzujícími kuličkami, panenka se tak může koupat a pak rychle uschne. EasyFIT dupačky - speciální rozepínání v oblasti ramen, ideální pro ty nejmenší ručičky.

Panenky zaručeně potěší naprostou většinu malých holčiček. Kterou holčičku by nebavila hra s panenkami? Převlékání, sehrávání scének nebo aranžování domečku pro panenky je přeci zábava! Panenka je dárek, který udělá radost každé malé slečně, princezně nebo mamince. Panenky se vyrábějí v různých variantách (Barbie, princezny, víly, miminka, panenky s nejrůznějšími funkcemi atd.) Pro nejmenší děti jsou vhodné látkové panenky nebo panenky s látkovým tělíčkem a plastovou hlavičkou a končetinami.

Rozměry balení (š v h): 20,5 x 25 x 15cm
Výška panenky:
Obsah balení: miminko s oblečkem, kojenecká láhev, plínka

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace