Hlavní stránka » • DĚTSKÉ ZBOŽÍ » Hračky a hry » Dřevěné hračky » Dřevěné stavebnice » WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice

WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice

WALACHIA Fojtství 33W5 dřevěná stavebnice

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_09795
Výrobce:
Walachia
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
1-6 dní
574 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
DŘEVĚNÉ SLEPOVACÍ STAVEBNICE Ve stavebnicích WALACHIA® naleznete vše potřebné k sestavení. Jsou zde uloženy dřevěné hranolky o průřezu 9x9mm daných délek ke stavbě roubených stěn, díly na štíty a střechy, kartonové výseky oken a dveří i papírové potisky, plochy štítů, střech, stříšek, dveří, oken a dlažeb, folie oken a brusný papír na opracování dřevěných dílů ( kvalita ploch však opracování potřebuje minimálně ). Součástí stavebnice je podrobný schematický montážní plán, ale také malé kapitoly z historie lidové architektury a znalostí oboru stavebnictví. Jednotlivé stavby se slepují lepidlem na dřevo a papír ( není obsahem ).
Patří mezi nejvýstavnější a nejrozvinutější typ staveb. Slohově vychází z městských staveb, má v patře světničky a pavlače. Fojt byl starostou obce. Svůj úřad kupoval od šlechty pro sebe a své potomky, aby mohl spravovat obec. K fojtství patřila zpravidla krčma, pila, honitba, či mlýn.

Hračka je vhodná pro děti od 8 let.
Cena je uvedena za 1 balení hračky.
-as-

Zakoupili jste si tento produkt?