» WADER Kolečko (kolečka) dětské na písek Gigant Sofie První Disney plast 77780

WADER Kolečko (kolečka) dětské na písek Gigant Sofie První Disney plast 77780

WADER Kolečko (kolečka) dětské na písek Gigant Sofie První Disney plast 77780

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_70992
Výrobce:
Wader
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
358 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
WADER 77780 - Růžovofialová velká holčičí kolečka z kvalitního plastu s motivem Sofie První od Disney, pro holčičky

Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.

Hurá na pískoviště! Aby na něm byla dobrá zábava, nesmí tam chybět hračky na písek, které patří nepochybně mezi nejoblíbenější venkovní hračky. Žádný malý stavitel či kuchařka se svými dobrotami - bábovičkami z písku, by se bez těchto hraček neobešel. Pískoviště je ráj pro všechny malé děvčátka a chlapce. Dopřejte jim tu zábavu a vybavte dětská pískoviště hračkami na písek. Lopatky, hrabičky, kbelíky, ale i kolečka a konvičky jsou těmi nejžádanějšími doplňky všech malých stavitelů.

Kolečko (v jiných nářečích též kolečka, kolec, kolca, kotouč, kortouč, radvánec, kolmaha, táčky, nebo točky), je jednoduché mechanické zařízení resp. ruční stroj sloužící pro manuální přepravu materiálů, jednokolové vozidlo. Jedná se o kombinaci dvou jednoduchých strojů (páky a kola), jenž slouží pro přepravu zejména sypkých materiálů. Dětská kolečka jsou nepostradatelnou součástí vybavení každého malého zahradníka, či pomocníka na vaší zahradě. Bude mu pomocníkem při převážení písku, květin nebo zeleniny.

Sofie První - pomocí tří víl, které šéfují královské akademii a ve společnosti svých dalších spolužaček, se mladá Sofia učí jak být princeznou. Brzy poznává, že vypadat jako princezna tak těžké není, nejsložitější je chovat se tak a nezapomínat na to, že nejdůležitější je mít dobré srdce ...

Rozměry dětské hračky (š v h): 76 x 32 x 34cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 měsíců

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace