»  »  »  »  » Victor Inside Wave Magan 3500 badmintonová raketa

Victor Inside Wave Magan 3500 badmintonová raketa

Victor Inside Wave Magan 3500 badmintonová raketa

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_024360
Výrobce:
Victor
Dostupnost:
Skladem
2 299 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

VICTOR Inside Wave Magan 3500 - patří do série badmintonových raket Inside Wave, které jako první využili vytvořenou Inside Wave technologii. Základem této technologie je poměrně jednoduchý princip. Pokud byste položili jednoduchý list papíru mezi dva stojany, pravděpodobně by pod minimální zátěží spadl. Pokud jej ovšem několikrát přeložíte, jeho nosnost zvýšíte.

Této jednoduché myšlenky využili vývojáři týmu Victor při konstrukci technologie Inside Wave Magan. Díky této technologii se zvyšuje konzistence použitého materiálu a raketa je tak mnohem přesnější. Další použité technologie jsou VICTOR BraceTec pro stabilizaci rámu rakety při smeči a VICTOR Electroplating přináší speciální vylepšení atraktivity a designu rakety.

Badmintonová raketa VICTOR Inside Wave Magan 3500:

- má prodlouženou délku 675 mm (v současnosti nejpoužívanější délka)
- má isometrický tvar hlavy (nejtypičtější tvar hlavy u dnešních raket)
- je dodávána s širším gripem G4
- včetně výpletu váží 88g
- je vyvážená na střed - hodnota 3 (1 = vyvážení do hlavy, 3 = na střed, 5 = do ruky)
- tuhost rámu je vyjádřena hodnotou 5 - výrazně pružný (1 = extra stiff - výrazně tuhý, 5 = extra flex - výrazně pružný)

Raketa je dodávaná s kvalitním výpletem Ashaway Micro Power XL blue a termoobalem na celou raketu.

Badmintonová raketa VICTOR Inside Wave Magan 3500 je určena pro pokročilé hráče, kteří mají předpoklady a vůli zlepšovat se a jejich dosavadní raketa jim tento rozvoj neumožňuje. Badmintonová raketa VICTOR Inside Wave Magan 3500 je příjemně lehká, velmi dobře ovladatelná a je určena pro pokročilé hráče, kteří mají osvojené základní techniky úderu. Díky své nízké váze a pružnosti je velmi přesná a výborně ovladatelná. Je vhodná především pro technické hráče, kteří rádi mění tempo hry, jsou silní v obraně a přesní v útoku.

Zakoupili jste si tento produkt?