»  »  » Trump TA-03 halová obuv

Trump TA-03 halová obuv

Trump TA-03 halová obuv

Další fotografie (1)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_005409
Výrobce:
Trump
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
790 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Prostorná a pohodlná halová obuv, zvláště vhodná pro squash, badminton, ricochet, floorbal, prostě všude, kde si hráč potřebuje být jistý že neuklouzne a bude mít na kurtu jistotu rychlého, pevného a hlavně stabilního pohybu. Podrážka je vyrobena ze dvou druhů pryže, světlá,měkčí, zajišťuje dokonalé přilnutí k podlaze a tím zabraňuje uklouznutí a následnému podvrtnutí kotníku.

Tmavá pryž ve tvaru křížů zaručuje minimální torzi, tj. zkroucení obuvi při rychlé změně pohybu, takže drží chodidlo stále ve stejné poloze a tím nedochází k nepříjemným bolestem k oblasti kotníku a pohyb po kurtu může být dynamický, start na míček je rychlejší. Navíc jsou v podrážce čtyři otvory opatřené pod vnitřní vložkou sítkem, sloužící k odvětrání chodidla v přední části, aby nedocházelo k pocení a přehřívání chodidla v zátěžové části.

Pata je odpružená patentovaným systémem POWER CUSHION, pohlcujícím efektivně nárazy doskoků. Celá podrážka je samozřejmě vyrobena z nebarvící pryže. Špička a celá přední část obuvi je pečlivě prošita, aby nedocházelo k brzkému nadměrnému opotřebení přední části obuvi, zvláště špičky, což bývá markantní hlavně u badmintonu a squshe. Svršek je vyroben ve velmi atraktivním designu z syntetické kůže, jazyk je vyroben z měkké prodyšné textilie, aby netlačil do nártu. Speciální pytlík na obuv v ceně obuvi.Rozdíl oproti modelu TA-04 je v prošití svrchní části obuvi.Celkový dojem z této nadprůměrné obuvi je velmi překvapivý a pozitivní, kvalita je díky výrobci TRUMP Co, Ltd. zaručena.

Zakoupili jste si tento produkt?