» TREFL Hra karetní Boom Boom Hledá se Dory *SPOLEČENSKÉ HRY*

TREFL Hra karetní Boom Boom Hledá se Dory *SPOLEČENSKÉ HRY*

TREFL Hra karetní Boom Boom Hledá se Dory *SPOLEČENSKÉ HRY*

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_71756
Výrobce:
Trefl
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
370 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Trefl 101415 BoomBoom Finding Dory - Zábavná karetní společenská hra. Kdo dřív nasbírá stejné karty, zvoní na zvonek a vyhrává. Boom je skvělá hra pro celou rodinu s kartami a zvonečkem. Hra rozvíjí postřeh a rychlou reakci.

Vítejte v podvodním světě rybičky Dory! Pro nalezení všech mořských kamarádů je zapotřebí rychle plavat a mít dobrou paměť. Zkompletuj sadu karet a zazvoň zvonečkem! Abys vyhrál, musíš poskládat všechny své sady karet s hrdiny "Hledá se Dory!" Protihráči se nevzdají. Boom Boom - bláznivá hra se zvonkem, při níž hrají všichni najednou! Kdo skončí první?

V tomto animovaném filmu od Disney se na stříbrná plátna vrací oblíbená modrá rybka Dory, která si spokojeně žije na korálovém útesu s Nemem a Marlinem. Pak si ale Dory vzpomene, že kdysi a kdesi ztratila své rodiče. Společně s Marlinem a Nemem se vydá na strhující dobrodružství napříč oceánem, při kterém získá další nové kamarády. Při hledání maminky a tatínka dochází Dory k poznání, že své blízké máme nejraději kvůli jejich nedostatkům, a že to nejdůležitější na světě je přátelství a rodina.

Rozměry balení (š v h): 26 x 26 x 8cm
Hrací doba: 10-20min.
Počet hráčů: 2-4

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace