» Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw - rozbaleno z voleb

Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw - rozbaleno z voleb

Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw - rozbaleno z voleb

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i213_38168460
Výrobce:
Canon
Záruka:
12 měsíců
Dostupnost:
Skladem
3 299 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Tiskárna byla použitá jen při volbách a mimo lepší cenu získáte navíc nový originální toner.

Kvalitní černobílá tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw

Společnost Canon patří mezi přední výrobce velmi kvalitní kancelářské elektroniky. Tiskárna Canon i-SENSYS LBP6230dw, navržená speciálně pro domácí a malé kanceláře, nabízí cenově dostupnou kvalitu, snadnou obsluhu a plnou vybavenost vyspělými funkcemi.

Výhodný tisk a stylový design

Tato cenově dostupná tiskárna je vybavena velmi efektivním tiskem, který šetří Vaše tiskové náklady. Úsporný provoz spadající do vedoucí energetické třídy jistě ocení celá řada zákazníků. Tělo tiskárny bylo vyrobeno se zachováním elegantních tvarů a zároveň pro zlepšení prostoru na pracovním stole.

Vysoká kvalita tisku

Tiskárna nabídne uživateli velmi kvalitní černobílý tisk v klasickém rozlišení 600 x 600 dpi, které je možné ještě zvýšit na 1200 x 1200 dpi a díky tomu lze s velmi dobrými výsledky tisknout černobílé kancelářské dokumenty. Tiskárna dále nabízí rychlost tisku až 25 stran A4 za minutu a díky tomu Vám zbyde více času na ostatní kancelářskou práci. Zajisté oceníte i přítomnost automatického oboustranného tisku, který umožní snadno a rychle potisknout obě strany papíru.

Snadné připojení

Tiskárnu lze klasicky připojit k jedné počítačové stanici pomocí USB 2.0 rozhraní, které se v dnešní době nachází na většině přístrojů v dostatečném počtu. Díky tomu nebude problém ji připojit k Vaší počítačové stanici nebo notebooku. Tisknout můžete i z více počítačů v domácnosti nebo v kanceláři prostřednictvím kabelového LAN nebo bezdrátového WiFi rozhraní.

Klíčové vlastnosti

Tiskárna disponuje vyspělými tiskovými funkcemi a jejím základem je výkonný procesor, který je podporován 64 MB integrované paměti. U tiskárny je zajištěn vysoce kvalitní výstup, který zajišťuje rozlišení 600 x 600 dpi. Připojení tiskárny k pracovní stanici je realizováno přes v dnešní době velmi rozšířené USB 2.0 rozhraní, které se nachází na většině počítačových sestav i notebooků. Přítomné je i kabelové LAN a bezdrátové WiFi rozhraní. Tiskárna je vybavena zásobníky na papír, který pojme až 250 listů papírů + 1 listový manuální podavač u vstupního, resp. 100 u výstupního. Maximální měsíční zatížení je až 8 000 stránek. Zájemce o tento model může potěšit přítomnost automatického oboustranného tisku.

Hmotnost tiskárny je 7 kg při rozměrech 379 x 293 x 243 mm. Maximální spotřeba je 1100 W, ale typická dosahuje pouze 420 W a spotřeba v režimu spánku je pouhých 1,6 W. Hlučnost při provozu je 52 dB.s
Parametry produktu
Rozměry š x v x h (mm)379 x 293 x 243
Rychlost černobílého tisku (str./min)25 str/min
Standardní paměť (MB)64
Barevné/černobíléČernobílá
Typ tiskárnyLaserová černobílá
Barevné provedeníŠedá
Černobílý tiskAno
Barevný tiskNe
Oboustranný tiskNe
Bezokrajový tiskNe
Rozlišení (dpi)600
Maximální formát tiskuA4
Oddělené barevné náplněNe
Hmotnost (kg)7
WiFi802.11b/g/n
Automatický oboustranný tisk (duplex)Ano
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace