»  »  »  » ThermoSoles&Gloves Thermo Gloves Touch Screen elektricky vyhřívané rukavice

ThermoSoles&Gloves Thermo Gloves Touch Screen elektricky vyhřívané rukavice

ThermoSoles&Gloves Thermo Gloves Touch Screen elektricky vyhřívané rukavice

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_027080
Výrobce:
ThermoSoles&Gloves
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
3 250 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

ThermoGloves jsou elektricky vyhřívané rukavice, napájené z vestavěného akumulátoru. Jsou vyrobené z jemného, elastického materiálu vyrobeného z polyseteru a vyztuženého karbonovými vlákny. Teplotu je možné regulovat ve 3 stupních (34, 39 nebo 44 stupňů) a nastavená hodnota je hlídaná termostatem. Podle nastavení a teploty okolí vydrží topit až 5 hodin.

Ani potom ovšem nemusíte mrznout. Stačí snadno vyměnit akumulátor za náhradní (váží pouhých 59 gramů) a je umístěný v kapse se zipem. Výměna je snadná a rychlá, dokonce nemusíte ani sundavat rukavice. Dobu vyhřívání a především mechanickou odolnost můžete prodloužit použitím vhodných rukavic (nejlépe přímo výrobcem navržené palčáky ThermoGloves).

Nastavení teploty i vypínání / zapínání provádíte velice pohodlně jediným rozměrným tlačítkem s barevnou signalizací zvolené teploty.

Tento model je navíc vybavený integrovanou dotykovou plochou na palci a ukazováčku pro možnost ovládání dotykových elektronických zařízení bez sundání rukavic. Bezpečné uchopení těchto zařízení pak zajistí protiskluzový materiál na dlani.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace