» Stavebnice HASIČI požární auto set 270 dílků + 3 figurky

Stavebnice HASIČI požární auto set 270 dílků + 3 figurky

Stavebnice HASIČI požární auto set 270 dílků + 3 figurky

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i282_ord65775
Výrobce:
_Ostatní 1_
Dostupnost:
2-5 dnů
539 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
SLUBAN 38-B0221 - Hasičský velký vůz s vysunovacím žebříkem. Hasičský vůz s majáčky a stříkačkami. Záchranáři s megafonem a pracovním nářadím organizují provoz na místě zásahu.

Stavebnice Sluban jsou vyrobeny v Holandsku. Každé balení obsahuje podrobný návod na sestavení. Na krabici u většiny výrobků jsou vyobrazeny další varianty, jak je možné stavebnice poskládat. Stavebnice jsou velmi rozmanité, pestře barevné, mnohé součásti vydávají zvuk či svítí a jsou cenově dostupné pro širokou veřejnost. Sluban je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a všechny výrobky mají certifikáty CE, ROHS a ISO 9001:2008. Dětské kostky Sluban se dají skládat a kombinovat s kostkami jiných stavebnic všech známých značek - jsou kompatibilní.

Inovované figurky = realistický tvar, kdy nohy se zdají být o něco delší * přirozená barva obličeje a rukou * možnost naklonit hlavičku a ruce v zápěstích až o 15 stupňů do všech směrů * možnost otáčet trup o 360 stupňů

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 33 x 28,5 x 5,5cm
Obtížnost sestavení: střední
Materiál: plast
Obsah balení: 270 kostek + figurka 3ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace