»  »  »  »  » SLUBAN Stavebnice GIRLS Dům pro pejska set 19 dílků + 1 figurka plast

SLUBAN Stavebnice GIRLS Dům pro pejska set 19 dílků + 1 figurka plast

SLUBAN Stavebnice GIRLS Dům pro pejska set 19 dílků + 1 figurka plast

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_65996
Výrobce:
_Ostatní 1_
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
35 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
SLUBAN M38-B0513 - Domeček pro pejska s 1 figurkou. Sestav si z kostiček boudu pro svého pejska. Součástí stavebnice je hnědý pejsek.

Stavebnice Sluban jsou vyrobeny v Holandsku. Každé balení obsahuje podrobný návod na sestavení. Na krabici u většiny výrobků jsou vyobrazeny další varianty, jak je možné stavebnice poskládat. Stavebnice jsou velmi rozmanité, pestře barevné, mnohé součásti vydávají zvuk či svítí a jsou cenově dostupné pro širokou veřejnost. Sluban je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a všechny výrobky mají certifikáty CE, ROHS a ISO 9001:2008. Dětské kostky Sluban se dají skládat a kombinovat s kostkami jiných stavebnic všech známých značek - jsou kompatibilní.

Inovované figurky = realistický tvar, kdy nohy se zdají být o něco delší * přirozená barva obličeje a rukou * možnost naklonit hlavičku a ruce v zápěstích až o 15 stupňů do všech směrů * možnost otáčet trup o 360 stupňů

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 10 x 10 x 4,5cm
Obtížnost sestavení: jednoduchá
Materiál: plast
Obsah balení: 19kostek + figurka 1ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

-dm-


Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace