Hlavní stránka » • DĚTSKÉ ZBOŽÍ » Hračky a hry » Stavebnice » Ostatní stavebnice » SLUBAN Stavebnice SPACE Bojovník set 34 dílků + 1 figurka plast

SLUBAN Stavebnice SPACE Bojovník set 34 dílků + 1 figurka plast

SLUBAN Stavebnice SPACE Bojovník set 34 dílků + 1 figurka plast

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_65995
Výrobce:
_Ostatní 1_
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
46 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
SLUBAN M38-B0313 - Vesmírná raketka s 1 figurkou. S tímto vesmírným bojovníkem zažijete spoustu skvělé zábavy! Perfektní hračka nejen pro malé nadšence vesmírných válek.

Stavebnice Sluban jsou vyrobeny v Holandsku. Každé balení obsahuje podrobný návod na sestavení. Na krabici u většiny výrobků jsou vyobrazeny další varianty, jak je možné stavebnice poskládat. Stavebnice jsou velmi rozmanité, pestře barevné, mnohé součásti vydávají zvuk či svítí a jsou cenově dostupné pro širokou veřejnost. Sluban je vyroben z vysoce kvalitních materiálů a všechny výrobky mají certifikáty CE, ROHS a ISO 9001:2008. Dětské kostky Sluban se dají skládat a kombinovat s kostkami jiných stavebnic všech známých značek - jsou kompatibilní.

Inovované figurky = realistický tvar, kdy nohy se zdají být o něco delší * přirozená barva obličeje a rukou * možnost naklonit hlavičku a ruce v zápěstích až o 15 stupňů do všech směrů * možnost otáčet trup o 360 stupňů

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 14 x 10 x 5cm
Obtížnost sestavení: jednoduchá
Materiál: plast
Obsah balení: 34kostek + figurka 1ks

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?