» Snazaroo barvy obličejové set 6ks barev v tužce na citlivou pleť neparfémované

Snazaroo barvy obličejové set 6ks barev v tužce na citlivou pleť neparfémované

Snazaroo barvy obličejové set 6ks barev v tužce na citlivou pleť neparfémované

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_58668
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
111 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Dětské tužky pro děti na obličej - set 6ks na kartě ve třech variantách provedení.

Snazaroo jsou velice kvalitní syté barvy. Jsou ihned připravené k malování, pouze navlhčíte štětec nebo houbičku a můžete malovat. Nanášejí se snadno a rychle schnou, takže celý obličej můžete mít hotový do 5 minut. Barvy můžete vzájemně míchat, tím získáte širokou barevnou paletu. Barvy po použití uzavřete zpět do palety a můžete používat znovu. Jsou koncentrované, takže vystačí na mnoho použití - minimálně 10 celých obličejů. Snazaroo barvy jsou vodou-ředitelné, proto malování s nimi je tak jednoduché a lze je lehce odstranit. Doporučujeme odstraňovat mýdlem a teplou vodou, nebo vlhčenými ubrousky. Drhnutí ani síla není potřeba. Tyto barvy jsou skvělé i na malování těla. Můžete si namalovat prstýnky, náramky, hodinky ale i obří tetování.

Připravte si misku s vodou na mytí štětce a houbičky. Pokožka by měla být čistá a suchá, nenanášejte žádný krém. Vlasy případně schovejte do šátku nebo čelenky. Houbičku namočte do vody a vyždímejte, pak krouživým pohybem naneste barvu na houbičku a pak na obličej. Před nanášením další vrstvy, nechte barvy na obličeji zaschnout. S ohledem na motiv doporučujeme nanášet nejprve světlé barvy a pak tmavé.

Snazaroo barvy jsou speciálně vyvinuté barvy vyhovující většině citlivé pleti a nejsou parfémované. Jsou vyrobeny z přísad, které jsou pod přísnou kontrolou testů EU a FDA toy, vyhovují kosmetickým předpisům a jsou netoxické.

Rozměry balení (š v): 17 x 21cm
Rozměry tužka (d š): 7,5 x 1cm
Varianty: viz. obrázek
Obsah balení: barevná tužka 6ks

Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce.

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace