»  »  »  » SIKU Nakladač kolový Kramer 480 model 3529 KOV

SIKU Nakladač kolový Kramer 480 model 3529 KOV

SIKU Nakladač kolový Kramer 480 model 3529 KOV

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_97731
Výrobce:
Siku
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
371 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Krásný detailní a krásně zpracovaný kovový model - pracovní stroj na stavbu bagr (nakladač) Kramer 480 se lžící na přední straně a figurkou řidiče uvnitř.

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry balení (š v h): 14,8 x 8,2 x 5cm
Rozměry modelu se lžící (d): 10,5cm
Hmotnost: 136g
Měřítko: 1:50
Materiál: kov + plast

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace