»  »  »  » SIKU Model auto Fiat 500 1:55 kovový model 1453

SIKU Model auto Fiat 500 1:55 kovový model 1453

SIKU Model auto Fiat 500 1:55 kovový model 1453

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_97858
Výrobce:
Siku
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
3-8 dni
99 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Detailně zpracovaný kovový model červeného osobního auta Fiat 500 od renomovaného německého výrobce Siku. Fiat 500 je model se slavnou minulosti a zapadá do retro vlny automobilky. Otevírací dveře umožňují pohled na propracovaný interiér vozu. Sportovní ráfky s gumovými pneumatikami se perfektně hodí k rudému tělu auta.

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce! Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Rozměry dětské hračky (š v h): 10,4 x 8,2 x 8,2 cm
Materiál: kov

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?