» SEDCO Koloběžka dětská Sport Street 14/12 červená

SEDCO Koloběžka dětská Sport Street 14/12 červená

SEDCO Koloběžka dětská Sport Street 14/12 červená

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_84028
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
1 699 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Koloběžka pro děti Sedco Sport Street 14"/12" v červené barvě. Rám ocel * Nafukovací kola přední 14"(35cm) zadní 12" (30cm) * Horizontálně i vertikálně nastavitelná řidítka * Gumové ručky s vysokou adhezí * Brzda 2 x typ "V"

Koloběžky jsou nejen skladný dopravní prostředek pro všechny věkové kategorie, ale nabízejí také možnost relaxace při jízdě vaší oblíbenou cyklostezkou. Každá projížďka je plná zdravého pohybu a trochy adrenalinu. Koloběžku můžete na rozdíl od jízdního kola jednodušeji uschovat, například při každodenní cestě do školy nebo do práce. Najděte si čas na projížďku a nelenošte doma u televize, jízda na koloběžce není náročná a přináší Vám radost z pohybu. Ke každé správné koloběžce patří kvalitní příslušenství, na výběr máte například z velké nabídky zvonků, držáků na lahve a chráničů.

Koloběžka je dopravní prostředek, který je poháněn odrážením se jednou nohou od země, zatímco druhá noha stojí na plošině nízko nad zemí, která spojuje zadní kolo s řidítky a předním kolem. Koloběžka se ovládá pomocí řidítek podobně jako jízdní kolo. Koloběžky bývají vybavené i brzdami, a to buď nožní, která třením brzdí přímo zadní kolo, nebo klasickými brzdícími třením o ráfek. Některé koloběžky jsou vybaveny kotoučovými brzdami. Koloběžka má v Česku dlouholetou tradici a je zde také velmi oblibená nejen mezi dětmi, ale také mezi dospělými. Pomocí dětské koloběžky si děti procvičují nejen svalstvo, ale také rozvíjí smysl pro rovnováhu.

Rozměry výrobku (d v š): 122 x 80 x 54cm
Šířka stupátka: 30cm
Maximální nosnost: 65kg
Hmotnost balení: 6.5kg
Materiál: plast, kov, guma
Barevná varianta: červená

Cena je uvedena za 1 kus výrobku
Výrobek je vhodný pro děti od 3 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?