» Rotho® TOPXTra "Bath tub" - XL Vanička na koupání 105 cm White

Rotho® TOPXTra "Bath tub" - XL Vanička na koupání 105 cm White

Rotho® TOPXTra "Bath tub" - XL Vanička na koupání 105 cm White

Další fotografie (16)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i262_MT205000001
Výrobce:
Rotho Babydesign GmbH
Dostupnost:
2-4 týdny
1 399 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

TOPXtra vanička

Unikátní design a pohodlí zažije Vaše dítě s vaničkou od značky ROTHO®. Anatomicky a ergonomicky tvarovaný design s pohodlnou velikostí nabídne rodičům ještě větší svobodu v pohybu paží a pohodlí při koupání. Vanička je použitelná na obou stranách, proto je ideální pro dvojčátka či sourozence. Vanička má protiskluzovou podložku a vypouštěcí zátku pro snadný odtok vody. 

 

 • vhodné od narození
 • k dispozici 3 vaničky různých barev
 • ergonomický, prostorný tvar s délkou 105 cm poskytuje ještě větší prostor při koupání
 • ideální pro sourozence nebo dvojčata
 • větší velikost vaničky poskytuje více využití při koupání 
 • dvě protiskluzové podložky pro podporu při koupání
 • integrované police pro mýdlo a žínku
 • vestavěný vypouštěcí šroub pro snadné vyprazdňování
 • komfortní nosné rameno pro rodiče, díky širokému lemu
 • pohodlná držadla
 • kvalitní materiál zajišťující dlouhou životnost
 • materiál: plast
 • barva: bílá, šedivá, světle modrá
 • vyrobeno v Německu

 

Pro větší bezpečnost doporučujeme dokoupit vložku do vaničky, stojan na vaničku a vypouštěcí hadici. V nabídce je jen vanička.

 

 

S novou třídou Xtra chceme, aby se naše nejúspěšnější série "Top" koupání stala ještě bezpečnější a pohodlnější. Díky rozsáhlé studii a výzkumu se nám podařilo ještě více zlepšit jedinečný design rozsahu, pokud jde o bezpečnost a ergonomii.Tato kolekce ve velkém stylu poskytuje rodičům komplexní škálu koupacích a hygienických potřeb pro děti. Jejich výrobky mají ergonomické tvary jsou bez rohů a hran a tím zajistí větší bezpečnost dítěti. Výrobky odpovídají nejnovějšímu stavu techniky a jsou založeny na promyšlené koncepci, ve které byly požadavky spotřebitelů, pokud jde o ergonomii a manipulace rozhodující. Rotho Babydesing nastavuje nové standardy v rozsahu péče o dítě.

 

Již 20 let firma Rotho® Baby Design je plastový specialista na vysoké úrovni a kvalitě, jejichž výrobky jsou určeny pro nejmenší uživatele. Kvalita výrobků je jejich nejvyšší priorita. Výrobky jsou výhradně vyráběny v Německu a ve Švýcarsku.

UPOZORNĚNÍ:!!!

Hlavní riziko spojené s výrobky je utonutí! Riziko u koupací vany a stojanu na vanu je utonutí a pád, kdy koupací vana pro kojence spadne ze stojanu nebo opěry!  Aby se zabránilo riziku opaření horkou vodou tekoucí z kohoutku, musí pečovatel o kojence věnovat pozornost teplotě vody a musí zabránit kojenci přístupu ke kohoutku! Pečovatel musí být stále s dítětem v kontaktu a mít nad ním stálý dozor! K utonutí může dojít ve velmi krátkém čase i ve velmi mělké vodě (+- 2 cm). Předmět neposkytuje žádnou další ochranu proti nebezpečím spojeným s vodou. Existují případy, kdy při používání pomůcek ke koupání došlo k utonutí! Maximální úroveň hladiny vody, kdy nemůže dojít k vniknutí vody do úst dítěte je 0,5 cm! Zvláště zranitelné jsou děti od narození do 12 měsíců! Koupací vany a stojany se nesmí umisťovat do vyvýšené pozice za použití předmětů, jako jsou stoly, umyvadla, kuchyňské linky, komody, skříně, apod.! Před každým použitím zkontrolujte, zda není výrobek poškozen! V opačném případě výrobek nepoužívejte. Odstraňte všechny obaly a části sloužící k upevnění a přepravě výrobku! Výrobek sestavuje pouze dospělá osoba! Testováno dle směrnic EU!

Parametry produktu
VariantaWhite
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace