»  »  »  »  » Reebok holeně 20K SR chrániče holení

Reebok holeně 20K SR chrániče holení

Reebok holeně 20K SR chrániče holení

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_020931
Výrobce:
Reebok
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
2 430 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Holeně REEBOK 20K (nahrazují model RBK 11K) Základem chráničů je asymetrický design ASD (levý, pravý kus) vnitřní i vnější části, který zajišťuje pohodlí a stabilitu chrániče na noze, která je holení tolik důležitá. Použity ty nejmodernější TECHNOLOGIE A MATERIÁLY- (" TECHNOLOGIE 3V1! "JDP" KINTEC FIT" ARCH DESIGNED SHIN CAP, REMOVABLE COMFORT LINER), HOCKEY CELL FOAM).

Tyto TOP profesionální holeně jsou vyrobeny z nejlepších materiálů se skvělou profi ochranou - holeně, lýtka, kolene. Anatomický tvar, vložka na odvod potu! Na vnější straně kolene je použit pěnový chránič JDP, který redukuje účinek přímých úderů do kolene a tlak na vazy, protože nárazovou energii výborně rozkládá a eliminuje. Vnitřní část kolene chrání 2 vrstvy vystýlky, díky nimž není koleno při pádech a nárazech tolik namáháno.

Proti nepřirozenému prohnutí zajišťuje koleno systém HYPER-X, vylepšený o zpevňující pásku. Systém poskytuje kolenu čas, aby se při nárazu pžirozeně zpevnily vazy a nedošlo k nárazu do nezpevněného kolene. Na noze chránič precizně upevňují 2 pásky, které nastavit podle obvodu nohy. Hráči, kteří preferují přichycení izolační páskou, ocení možnost pásky odstranit.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace