»  »  »  »  » Postroj+vodítko cat semiš-modré 1x45/100cm

Postroj+vodítko cat semiš-modré 1x45/100cm

Postroj+vodítko cat semiš-modré 1x45/100cm

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i328_21790
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
126 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Kočičky jsou velmi aktivní stvoření, jejichž přirozenost jim velí prozkoumávat okolí jak jen je to možné. Kterou z nich by nelákalo prošmejdit křoví, vylézt na strom, pohrát si v trávě, odpočinout si na sluníčku, pozorovat ptáčky a motýly a při tom všem být na čerstvém vzduchu a v blízkosti svého páníčkovi? Jenže okolní svět pro kočičky neznamená jen spoustu dobrodružství, ale také mnoho nástrah a nebezpečí, která mohou mít smutný konec. A právě proto existují postroje pro kočičky, které jim dovolí prozkoumat všechny lákadla světa za okny a zároveň je udrží v bezpečí a pod dohledem. Postroj je vhodný i pro psy malých plemen.

Postroj i vodítko jsou vyrobeny z měkkého semiše, pro vysokou odolnost vůči oděrkám. Popruhy obepínající krk a hrudník. Pro snadné upínání je postroj vybaven dvěma kovovými sponami. Maximální bezpečí vaší kočičky zajistí upínací kroužek, umístěný na středu spojovacího popruhu ve hřbetní části. Vodítko je vyrobeno ze stejného materiálu jako samotný postroj a je vybaveno klasickou karabinou.

Před vycházkou se vždy ujistěte, že jsou popruhy postroje nastaveny tak, aby neškrtily a zároveň nedovolili zvířeti se z postroje vyvléknout.

Rozměr postroje 33 - 45cm

Délka vodítka 100cm

Barva: modrá

Zakoupili jste si tento produkt?