»  »  »  » SIKU Auto Mercedes sportovní SLS KOV

SIKU Auto Mercedes sportovní SLS KOV

SIKU Auto Mercedes sportovní SLS KOV

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_97665
Výrobce:
Siku
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
3-8 dni
119 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Krásná a věrná kopie (model) - takové je dětské kovové sportovní auto sporťák SIKU 1445 Mercedes SLS z kovu pro všechny děti - nadšené sběratele autíček. Tohle autko musí mít doma každý malý řidič, šofér či závodník! Dveře jdou otevírat - vyklápět.

Skutečný ráj všech užitkových aut je zde - připraven jen a jen pro vaše chlapce. Hračky pro kluky od SIKU v podobě velkých strojů, aut a modelů autíček! SIKU nabízí široký sortiment potřebných vozidel, traktory, kombajny, rypadla a další velká auta na farmu a na pole. Kromě farmářských aut jsou zde i pracovní stroje jako například vysokozdvižný vozík nejen pro skladníky. Malé modely osobních aut či dodávek zde najdete také. Nabídka je opravdu široká.

Perfektně propracované modely aut od firmy SIKU jsou chloubou každého chlapce!
Celokovové kvalitní modely Siku vynikají precizní propracovaností detailů. Modely jsou technicky funkční. Siku jsou vhodné i jako sběratelské modely.

Autíčka, to jsou hračky, které potěší malé i velké.Autíčka (angličáky, modely aut) zajisté potěší nejen malé děti, ale i dospělé. Vždyť koho by tento krásný model auta nefascinoval?

Rozměry hračky (š v h): 8 x 2,5 x 3 cm
Rozměry balení (š v): 9,5 x 7,5 cm
Materiál: kov
Barva: červená

Hračka nevhodná pro děti do 3 let.
Cena je uvedena za 1 kus hračky.

-jšv-
-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?