» O-OOPS My Happy Pillow! - Polštářek Bear - Medvěd

O-OOPS My Happy Pillow! - Polštářek Bear - Medvěd

O-OOPS My Happy Pillow! - Polštářek Bear - Medvěd

Další fotografie (2)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i262_MT18369
Výrobce:
O-OOPS
Dostupnost:
Skladem
349 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Nádherně zdobené OOPS polštářky! Pobaví maličké se svými živými barvami, měkkými látkami a pečlivými detaily. Komfortní polštářek pro spánek, ale zejména je nedílnou součástí celého dne pro nejmenší. Diskrétní chrastítko uvnitř vdechuje polštářku život tak, aby nerušilo spánek dítěte. Je vhodný pro všechny věkové kategorie od 0+ měsíců.

O-OOPS je švýcarská firma, která produkuje výrobky určené dětem již od jejich narození. Výrobky této firmy pramení z jasné a živé tvořivosti a z hlubokého porozumění potřebám moderních dětí.

O-OOPS vytváří harmonické a jednoduché prostředky pro potřeby dětského světa a také i linii plnou radosti a originality v každém detailu. Jsou to moderní znaky, podmanivé barvy, Multi-textury tkaniny a nejnovější generace materiálů. O-OOPS dává dětem kouzelný zážitek ze dvou různých světů. V okázalých lesních barvách, nebo uprostřed krásných městských budov, které byly vytvořeny pro nejmenší, ale také upoutají zájem i starších dětí.

Happy, Cookie, Jerry, Pic, Mushee, Mr. Wu, Lady a Chocolat au lait.

Tento veselý tým, který se schází každý den uprostřed barevných rostlin v lese nebo ve vzrušujícím městě, kde spolu zažívají různá dobrodružství.

Kdo ví lépe než my, co má dítě rádo?

Je to naše kreativita a naše velké zkušenosti ze světa malých dětí, které nás vedou každý den k vytváření nových produktů k pobavení našich dětských přátel. Zábavné moderní a unikátní produkty oživí prostředí a čas trávený daleko od domova. O-OOPS zcela uznává význam bezpečnosti v produktech určených pro nejmenší děti. 

Materiály, barvy, tvary, řízené výrobní procesy. Celá řada je navržena od jejího počátku v každém detailu, v přísné spolupráci s nejlepšími , mezinárodně uznávanými laboratořemi, za účelem vytvoření produktů nejvyšší kvality, které jsou bezpečné pro děti již od jejich narození. Všechny jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky.

Parametry produktu
VariantaBear - Medvěd
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace