»  »  »  » Nutrend B4 Activity 5x 60g

Nutrend B4 Activity 5x 60g

Nutrend B4 Activity 5x 60g

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_010760
Výrobce:
Nutrend
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
188 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Chystáte se sportovat? Ale nevíte, co zvolit jako poslední jídlo před zátěží? Vyzkoušejte naši novou lehce stravitelnou kaši B4 ACTIVITY. Díky vyváženému složení, které bylo sestaveno s ohledem na potřeby organismu v zátěži, vám dodá nejen potřebnou energii, ale i vás částečně zasytí, ale nezůstane vám ležet v žaludku.Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce.

Kaše B4 ACTIVITY  je postavená na vybraných obilovinách (např. ovesné vločky, pohanková kaše, kukuřičná kaše, rýžová mouka) v kombinaci s lehce stravitelnou bílkovinou v podobě syrovátkového proteinového izolátu. Pro zvýšení funkčnosti je navíc obohacena o speciální, postupně se uvolňující sacharid isomaltulózu (Palatinose™), který vám bude užitečným zdrojem energie během fyzické aktivity. Další významnou složkou je lecitin, který je bohatým zdrojem fosfolipidů. Lecitin je nezbytný pro ochranu buněk, neboť je součástí všech buněčných membrán. Podporuje činnost kardiovaskulárního systému, pomáhá organismu odolávat stresu a zlepšuje pozornost. Lecitin také snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

Sportovci rozhodně ocení schopnost lecitinu odbourávat tuk z nežádoucích míst, jelikož v organismu pomáhá měnit složité tuky (lipidy) a tuky jednoduché, které pak pracující svaly mohou použít jako významný zdroj energie během fyzické aktivity. Díky lecitinu budete mít více energii pro vaši aktivitu.

B4 ACTIVITY nahradila kaši B4 SPORT, nejen že má inovované složení, které odpovídá nejnovějším poznatků z oblasti sportovní výživy, ale má také novou lahodnější chuť. Dopřejte si před tréninkem chutnou svačinu, která vás pozitivně připraví na výkon.

Je určena pro: doplnění sacharidů a lehce stravitelných bílkovin těsně před sportovním výkonem. Postupné zásobení organismu energií.

  • Isomaltulóza/ Palatainose™  – je speciální druhu sacharidu, který vyniká postupnou vstřebatelností a vysokým energetickým potenciálem.
  • Sojový lecitin je bohatým zdrojem fosfolipidů, pomáhá energetickému metabolismu zlepšuje přeměnu tuků na využitelnou energii.

Dávkování:

  • Kaše B4 ACTIVITY je svým složením vhodná ke konzumaci těsně přes sportovním výkonem a to 30 – 60 minut, dle intenzity fyzické aktivity.
  • Čím intenzivnější aktivita vás čeká (např. závod) volte čas okolo 60 minut a více. Pokud budete aktivitu začínat s pozvolnějším tempem můžete kaši zkonzumovat i 30minut před začátkem.
  • Porci kaše (60 g) zalijte cca 200 ml horké, ne vroucí, vody.

Určeno pro zvláštní výživu, vhodné pro sportovce. S cukrem a sladily. Není určeno pro děti do 3 let! Ukládejte mimo dosah dětí! Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotách do 25°C, mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem! Po otevření určeno k okamžité spotřebě. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace