Hlavní stránka » Nobby Starlight svítící míček nabíjení USB žlutá 6,5 cm

Nobby Starlight svítící míček nabíjení USB žlutá 6,5 cm

Nobby Starlight svítící míček nabíjení USB žlutá 6,5 cm

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i264_78266
Výrobce:
Nobby
Dostupnost:
Skladem
276 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Voděodolný USB míček ze silikonu, při dotyku bliká v 45 sekundovém intervalu, nabíjecí baterie, včetně USB kabelu, svítí po dobu cca. 7 hodin. Barva neonově zelená.
  • viditelnost zhruba 200 m
  • 2 - 3 hodiny svícení
  • automatické přepnutí do úsporného módu při nečinnosti 
  • dobíjení přes USB (cca 60 minut)
  • odolný ve vlhkém prostředí
  • robustní bezpečnostní krytka spínače a USB konektoru
Pro večerní aktivity potřebují pes a jeho páníček odpovídající vybavení. Svítící USB míček Nobby ze silikonu je pro takové aktivity to pravé. Při lehkém dotyku začne míček blikat neonově zelenou barvou ve 45 sekundovém intervalu a vyzývá psa k dovádění. Měkký, ale velmi odolný materiál a strukturovaný povrch míčku přispívají k péči o chrup a usnadňují uchopení míčku. Míček je dobře viditelný zejména za svítání nebo naopak po setmění.
 
Integrovanou baterii snadno dobijete pomocí přiloženého USB kabelu. Voděodolný silikonový míček bliká při plném dobití po dobu 7 hodin a zajistí tak Vašemu čtyřnohému kamarádovi dlouhotrvající zábavu.
 
Včetně vypínače ON/OFF. Bezhlučný, bez zvukových efektů.
 
Upozornění:
Při hře s touto hračkou mějte svého psa pod neustálým dohledem. Pravidelně míček kontrolujte , zda není poškozený. V takovém případě míček vyměňte, aby nedošlo ke zranění zvířete.
 
Upozornění k likvidaci baterií:
Součástí balení mnoha přístrojů jsou také baterie, sloužící např. k provozu dálkových ovladačů apod. Baterie či akumulátory mohou být také pevně zabudovány do přístrojů. Jako prodejce jsme povinni Vás upozornit na následující: Baterie je zakázáno vyhazovat do běžného komunálního odpadu. Použité baterie odevzdejte na sběrném místě nebo místnímu prodejci. Baterie zakoupené v našem obchodě můžete po použití odevzdat osobně nebo zaslat poštou na následující adresu:
 
Profi Pet s.r.o., Bohunická 493/81, Brno-Horní Heršpice, 61900
 
Baterie obsahující škodlivé látky jsou označeny symbolem přeškrtnuté popelnice a obsah těžkých kovů je indikován jejich chemickým označením: Cd značí kadmium, Pb olovo a Hg rtuť.
Zakoupili jste si tento produkt?