Hlavní stránka » • SPORT » Míčové sporty » Volejbal » Volejbalové míče » Mikasa VLS 300 beachvolejbalový míč

Mikasa VLS 300 beachvolejbalový míč

Mikasa VLS 300 beachvolejbalový míč

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_013881
Výrobce:
Mikasa
Dostupnost:
Skladem
1 680 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

MIKASA představila nový míč pro plážový volejbal, důstojného nástupce legendárního modelu VLS200, který známe ze všech význačných světových soutěží, včetně olympijských her. Tento nový model byl schválen jako oficiální beach volejbalový míč FIVB. To znamená, že se s ním potkáme na všech význačných světových soutěžích včetně Olympijských her v Londýně v roce 2012.

10-ti panelový oficiální míč FIVB pro plážový volejbal. Jeho konstrukci tvoří jedinečný zakřivený panel vytvořený firmou MIKASA. Jeho předností je extrémně dobrá viditelnost pro obě strany – hráče i diváky. VLS300 je vyroben z nově vyvinutého, jemnějšího povrchového materiálu, který působí v rukou během hry pohodlněji.

Vnitřní strana panelů je upravena gumovým nátěrem, který zlepšuje odolnost VLS300 proti vodě a vlhkosti ve srovnání s tradičními šitými beach volejbalovými míči. Dokonce i při silném dešti zůstává VLS300 v hmotnostním limitu stanoveným FIVB. Spodní strana jednotlivých panelů je vyztužena dvouvrstvým materiálem, speciálně vyvinutým firmou MIKASA Výsledkem je lepší tvarová trvanlivost míče ve srovnání s tradičními beach volejbalovými míči.

Zakoupili jste si tento produkt?