»  »  »  » Merco ponožky Iron man

Merco ponožky Iron man

Merco ponožky Iron man

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_014689
Výrobce:
Merco
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
65 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Tenká kotníková funkční ponožka. Cyklistická ponožka konstruovaná na profesionální zátěž. Doporučujeme nejen pro cyklistiku a spinning, ale i pro všechny namáhavé sporty. Použité materiály poskytují výborný komfort a skvělý odvod vlhkosti.

Polycolon

Poylocolon je dlouhostalpová česaná příze s velmi vysokým komfortem užití, měkkým textilním omakem a dostatečnou odolností proti žmolkování. Polycolon je vyroben z hydrofobních polypropylenových vláken. Voda se do něj nevpíjí, nýbrž rychle odkapává. Díky této vlastnosti má polypropylen nejnižší nasákavost ze všech známých vláken. Vlhkost je z povrchu vláken spolehlivě a rychle odváděna a neodpařuje se na pokožce. Má nízkou tepelnou vodivost, výrobky z něj vykazují vysoký stupeň tepelné izolace. Je velmi lehký. S pouze 0,91g/cm3 se jedná o vůbec nejlehčí vlákno na trhu. Polycolon je vypředen z polypropylenových vláken barvených ve hmotě (před zvlákněním). Barvivoje tak “uzavřeno“ ve vlákně. Tím jsou dány vysoké světlostálosti finálních výrobků.

Sensura

Moderní, co-polymerovou technologií vyráběná polyesterová příze se zvýšenou plochou povrchu, která vykazuje vlastnosti přírodní bavlny a umocňuje je o výhody přízí umělých. Sensura je měkčí a jemnější než přírodní bavlny a syntetické příze, což zaručuje větší šetrnost k pokožce a vysoký komfort nošení. Sensura se vykazuje unikátními vlastnostmi. Jako je dvojnásobná rychlost schnutí oproti bavlně, excelentní odvod vlhkosti od pokožky a vysoká odolnost proti vnější vlhkosti. Díky tomu je udržováno přirozené klima při styku textilie z pokožkou. Sensura zaručuje vysokou stálost barev, nízkou srážlivost a stálost držení tvaru i při vysoké zátěži, dobrou prodyšnost, pružnost a odolnost.

Lycra

Lycra je syntetické pružné vlákno.Může se roztáhnout až na sedminásobek své původní délky a když napětí povolí, vrací se rychle do délky původní. Díky tomu ponožky s vláknem Lycra hladce padnou od špičky až po lem, nevytahují se, zůstávají na místě a nesjíždí dolů po noze. Udržují si tvar i po opakovaném nošení a praní.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace