» Living Spoon Ghí přepuštěné máslo 250g

Living Spoon Ghí přepuštěné máslo 250g

Living Spoon Ghí přepuštěné máslo 250g

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i331_7630
Výrobce:
Living Spoon
Dostupnost:
Skladem
120 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

I když se jedná o recept našich babiček a v dobách kdy nebyly ledničky bylo přepuštěné máslo i hojně využíváno. Jeho většímu návratu na náš stůl v dnešní době, pomohl až poznatek ajurvedy což je tradiční indický léčebný systém, který považuje Ghí za zásadní potravinu pro zdraví. V ajurvedě se přepuštěné máslo - Ghí hojně používá. Podporuje totiž trávení, upravuje hladinu lipidů a cholesterolu, napomáhá detoxikaci a má hojivé účinky. Někteří tvrdí, že i omlazuje. Jedná se o superpotravinu která obsahuje antioxidanty. Obsahuje vitamíny A,D,E,K. Používá se jako běžné máslo, ale má výraznější oříškovou chut a je lehce nasládlé. Příprava přepuštěného másla je velmi zdlouhavá a trvá i více než 6 až 7 hodin intenzivní práce, kdy nemůžete opustit "plotnu" a musíte být neustále máslu nablízku. K výrobě používáme české certifikované máslo od farmářů. Máslo je té nejvyšší kvality.

Složení: Čistý máselný tuk min. 99%.
Obsah: 250g

Použití: Přepuštěné máslo Ghí je vhodné k smažení, pečení a dušení. Nepřepaluje se. Je vhodné jak do sladké tak i slané kuchyně. Lze ho požívat v kuchyni každý den a všude tam, kde by jste jinak použili jiný tuk.

Výživové údaje na 100 g
Energie 3 700 kJ / 883 kcal
Tuky 99,9 g z toho nasycené mastné kyseliny 67,4 g
Sacharidy 0 g z toho cukry 0 g
Bílkoviny <0,1 g
Sůl 0 g  

Minimální doba spotřeby 12 měsíců od data výroby. Případná změna konzistence nemá vliv na jakost výrobku. Skladujte v temnu a suchu při teplotě 0C až 20C. Chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření spotřebujte do 1 měsíce.

Parametry produktu
BezlepkovéNe
BioNe
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace