Hlavní stránka » LEGO TECHNIC Buldozer 2v1 STAVEBNICE 42071

LEGO TECHNIC Buldozer 2v1 STAVEBNICE 42071

LEGO TECHNIC Buldozer 2v1 STAVEBNICE 42071

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993416
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
399 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 42071 - Buldozer z produktové řady LEGO TECHNICS - Dětské plastové kostky v krabici. 2 v 1 (2in1)

Poznej sílu opravdového buldozeru s touto věrnou replikou s kabinou pro řidiče, obrovskou radlicí a masivními kompaktory. Zaujmi pracovní pozici, spusť radlici a připrav se na akci! Tento odolný model 2v1 od LEGO Technic skvěle kombinuje modrou, šedou, černou a oranžovou barvu a obsahuje sadu samolepek pro úpravu detailu. Přestavej buldozer na kloubový nákladák.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Stavebnice LEGO Technic jsou určeny všem milovníkům strojů a techniky. Vyznačují se precizním zpracováním i těch nejmenších detailů, vysokou funkčností a pohyblivostí modelů. Velkou předností LEGO Technic je možnost jednotlivé modely přestavět v jiné, tematicky podobné stroje.

Rozměry balení (š v h): 26 x 14 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 171

Obsah balení: model buldozeru s možností přestavby na kloubový náklaďák, kabina pro řidiče, funkční radlice a řízení, mohutné kompaktory, sada samolepek pro úpravu detailů

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 8 do 14 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?