»  »  »  » LEGO NINJAGO Jayův letoun Airjitzu 70740 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Jayův letoun Airjitzu 70740 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Jayův letoun Airjitzu 70740 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993107
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
292 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO Ninjago 70740 Jayův letoun Airjitzu - Dětské plastové kostky v krabici.
Vzlétni do vzdušného boje na úžasném Jayově letounu Airjitzu z řady LEGO NINJAGO! Osvoj si starobylé umění Airjitzu s Jayem, který je oděný do speciálního obleku a vybavený mocnými nindža zbraněmi. Sestav si z kostek LEGO odpalovací tyč a umísti nindža bojovníka do kapsle. Kapsli upevni na vystřelovací vrtuli, co nejsilněji zatáhni za natahovací kabel a vyšli Jaye do vzduchu. Sada obsahuje minifigurku Jaye, sestavitelnou odpalovací rukojeť z kostek LEGO, vystřelovací vrtuli, kapsli na minifigurku, natahovací kabel a sadu doplňků: Jayovo kopí, hromový hrot, 2 zlaté šurikeny, 2 meče a pochodeň Volt.

Dětská stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení(v š h): 28 x 23,5 x 8,4cm
Materiál: plast (pvc)
Balení obsahuje: Jay minifigurka + 6 zbraní, sestavitelná rukojeť, vrule, kapsli na figurku a natahovací kabel a sadu doplňků: Jayovo kopí, hromový hrot, 2 zlaté šurikeny, 2 meče a pochodeň Volt.

Hnodné pro děti 6-14 let.
Cena je uvedena za 1ks hračky.

-js-

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace