»  »  »  »  » LEGO JUNIORS NINJAGO Finální hadí souboj STAVEBNICE 10722

LEGO JUNIORS NINJAGO Finální hadí souboj STAVEBNICE 10722

LEGO JUNIORS NINJAGO Finální hadí souboj STAVEBNICE 10722

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993151
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
418 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 10722 - Finální hadí souboj z produktové řady LEGO JUNIORS NINJAGO - Dětské plastové kostky v krabici.

Lasha, hadí padouch, chce získat zlatou hadí hůl. Pomozte Kaiovi v souboji s tímto protivníkem a budete slavit vítězství! Použij Kaiovo auto a nindža meč v boji s tímto padouchem. Nebo přeskoč přes lávu na Lashově motorce a bojuj s Kaiem. Stavěj a bav se s LEGO Juniors NINJAGO.

LEGO Juniors je speciálně navržená řada stavebnic Lego pro předškoláky, kterým už nestačí DUPLO, ale klasické sady pro starší děti jsou pro ně ještě příliš složité. Sady LEGO Juniors obsahují prvky pro snadný začátek a očíslované předbalené balíčky, které můžou děti stavět bez pomoci rodičů, na což jsou následně malí stavitelé velmi pyšní. Dává dětem příležitost pozvednout jejich sebevědomí, které je v této části jejich vývoje velice důležité. Obsahuje snadné barevné návody.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 19 x 19 x 14cm
Materiál: plast
Počet kostek v balení: 92 dílků
Obsah balení: 2 minifigurky - Kai a Lasha, Kaiovo super nindža auto s otáčecími koly a sedadlem, Lashova motorka, svatyně zlaté hadí hole s rampou. plameny, Kaiův nindža meč, návod

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 do 7 let

-dm-


Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace