Hlavní stránka » LEGO DUPLO Zábavná rodinná pouť 10841 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Zábavná rodinná pouť 10841 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Zábavná rodinná pouť 10841 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993323
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
1 299 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 10841 - Zábavná pouť z produktové řady LEGO DUPLO - Dětské plastové kostky v krabici.

Pomozte vašim nejmenším postavit klasický pouťový kolotoč a užít se den plný rodinné zábavy. Malé děti si zamilují speciální funkci ozubených kol nebo roztáčení horní části kolotoče a sledování čtyřech koníků jezdících stále dokola. Užijte si spoustu zábavy hraním si s figurkami LEGO® DUPLO® jezdícími dolů po skluzavce nebo nakupujícími u stánku. Součástí jsou čtyři figurky DUPLO.

Lego DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 5 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, a vy jste mohli nechat bez obav své děti hrát. S Legem DUPLO mají rozhodně s čím! Pozorujte jak ti nejmenší staví nekonečné komíny, jednoduché domečky a mosty z klasických kostiček, nepotrvá dlouho a vytrénují svou jemnou motoriku natolik, že to zvládnou úplně samy. Starší děti si rády hrají na prodavače, farmáře, provozují Zoo, jezdí s auty, zkrátka pronikají do reálného světa formou hry a i v tomto období jim bude Lego DUPLO se svým nepřeberným množstvím tématických stavebnic věrným společníkem.

Rozměry balení (š v h): 48 x 28 x 12cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 61

Obsah balení: čtyři figurky - máma, táta a dvě děti, otáčecí kolotoč se čtyřmi figurkami koníků a funkcí ozubených koleček, stánek se dvěma vlnovitými skluzavkami, stánek se vstupenkami s otevíracím okýnkem, automat na nápoje se stolkem a židličkami, kostky zdobené jako měřidlo výšky, automat na žvýkačky, zmrzliny a vstupní cedule na pouť, foťák a pohár.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 do 5 let-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?