» LEGO TECHNIC Únikové závodní auto 42046 STAVEBNICE

LEGO TECHNIC Únikové závodní auto 42046 STAVEBNICE

LEGO TECHNIC Únikové závodní auto 42046 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993164
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
497 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 42046 - Únikové závodní auto z produktové řady LEGO TECHNICS - Dětské plastové kostky v krabici.

Projíždějte ulicemi v tomto skvělém, výkonném vozidle, které obsahuje mohutné extra široké puklice s nízkými pneumatikami, obrovské výfuky, drsný přední nárazník a úžasnou kombinaci tmavě šedé a černé barvy s úžasnými nálepkami plamenů pro skutečně padoušský vzhled. Aktivujte výkonný natahovací motor a rychle ujeďte. Zkombinujte s modelem 42047 Policejním zásahovým vozem a užijte si ještě více akce ve vysoké rychlosti.

Stavebnice LEGO Technic jsou určeny všem milovníkům strojů a techniky. Vyznačují se precizním zpracováním i těch nejmenších detailů, vysokou funkčností a pohyblivostí modelů. Velkou předností LEGO Technic je možnost jednotlivé modely přestavět v jiné, tematicky podobné stroje.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 14 x 8cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 170

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 do 14 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace