Hlavní stránka » LEGO TECHNIC Nakladač 42061 STAVEBNICE

LEGO TECHNIC Nakladač 42061 STAVEBNICE

LEGO TECHNIC Nakladač 42061 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993313
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
849 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 42061 - Nakladač z produktové řady LEGO TECHNIC - Dětské plastové kostky v krabici.

Vyzkoušej si kombinaci kompaktního designu a úžasného výkonu s touto ultra skvělou replikou skutečného nakladače, který obsahuje detailní kabinu, odolné pneumatiky a ovládání všech čtyř kol pro naprosto úžasnou ovladatelnost. Natáhni víceúčelové rameno, abys vyzvedl sklápěcí radlici vysoko do vzduchu. Tento odolný model LEGO Technic 2 v 1 má úžasnou kombinaci červené, šedé a černé barvy a lze ho přestavit na výkonný Odtahový vůz! Interaktivní 3D digitální aplikaci LEGO Návody na stavění najdeš pro oba modely na webu!

Stavebnice LEGO Technic jsou určeny všem milovníkům strojů a techniky. Vyznačují se precizním zpracováním i těch nejmenších detailů, vysokou funkčností a pohyblivostí modelů. Velkou předností LEGO Technic je možnost jednotlivé modely přestavět v jiné, tematicky podobné stroje.

Stavebnice je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Stavebnice rozvíjí logické myšlení, učí děti trpělivosti a vytrvalosti. Dopřejte jim ten pocit, že něco dokážou!

Rozměry balení (š v h): 35,5 x 19 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 260
Obsah balení: nakladač - natahovací rameno, sklápěcí rypadlo, mechanismus ovládání všech čtyř kol, detailní kabina a velká kola s odolnými pneumatikami, součástí tohoto modelu je unikátně zdobená LEGO Technic kostka ke 40. výročí

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 do 16 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?