» LEGO TECHNIC Důlní náklaďák 2v1 42035 STAVEBNICE

LEGO TECHNIC Důlní náklaďák 2v1 42035 STAVEBNICE

LEGO TECHNIC Důlní náklaďák 2v1 42035 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993165
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
696 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 42035 - Onua - Důlní náklaďák 2in1 z produktové řady LEGO TECHNIC - Dětské plastové kostky v krabici (2 v 1).

Naskoč do kabiny obřího Důlního náklaďáku! Tento model LEGO Technic dokonale ztvárňuje neskutečnou velikost tohoto masivního vozu, který má obří kola, detailně propracovaný motor s pohyblivými písty a převodovým řemenem, sklápěcí korbu, kabinu pro řidiče a funkční řízení. Zajeď s tímto silným strojem na místo, poté sklop a zaklapni masivní sklápěcí korbu a vylož náklad! V parádním žluto-černém designu. Tento model 2 v 1 lze přestavět na robustní Kolový buldozer.

Stavebnice LEGO Technic jsou určeny všem milovníkům strojů a techniky. Vyznačují se precizním zpracováním i těch nejmenších detailů, vysokou funkčností a pohyblivostí modelů. Velkou předností LEGO Technic je možnost jednotlivé modely přestavět v jiné, tematicky podobné stroje.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 7 x 19cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 362

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 do 16 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace