»  »  »  »  » LEGO SPEED CHAMPIONS Chevrolet Corvette Z06 75870 STAVEBNICE

LEGO SPEED CHAMPIONS Chevrolet Corvette Z06 75870 STAVEBNICE

LEGO SPEED CHAMPIONS Chevrolet Corvette Z06 75870 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993162
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
446 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 75870 - Chevrolet Corvette Z06 z produktové řady LEGO SPEED CHAMPIONS - Dětské plastové kostky v krabici.

Máš nové rychlé auto, bude tedy potřeba pořádný trénink. Natrénuj ostré zatáčky a vyzkoušej si řízení. Potom vyměň poklice kol a naposledy vše zkontroluj pomocí hasáku. Posaď řidiče do této skvělé Chevrolet Corvetty Z06 a ujížděj pryč! Můžeš se také postavit za kameru a celou tuto rychlou akci natočit.

Lego Speed Champions propojuje dva úžasné světy, svět stavebnice a závodních aut těch nejprestižnějších značek. Děti si mohou užívat atmosféru závodů - realistická autíčka, burácení motorů, rychlost a touha po vítězství, to vše a ještě mnohem více přináší Lego Speed Champions. S touto nejpopulárnější stavebnicí světa budou poznávat značky těch nejrychlejších aut, připravovat auto na závod, organizovat bezchybnou zastávku v boxech a na závěr si vychutnávat sladké vítězství.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 19 x 14 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 173
Obsah balení: 1 minifigurka - závodní jezdec Chevrolet, Chevrolet Corvette Z06 - prostor pro minifigurku, snímatelné čelní sklo, 2 sady vyměnitelných poklic na kola, autentické logo Chevrolete Corvette a nálepky se světlomety, helma, hasák, kamera

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 do 14 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?