»  »  »  »  » LEGO NINJAGO Zaneův letoun Airjitzu 70742 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Zaneův letoun Airjitzu 70742 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Zaneův letoun Airjitzu 70742 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993160
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
292 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 70742 - Zaneův letoun Airjitzu z produktové řady LEGO NINJAGO - Dětské plastové kostky v krabici.

Vzneste se do výšky na úžasném Zaneově letounu Airjitzu. Zane je vybavený famózními nindža zbraněmi, navlékl si speciální Airjitzu oblek a je připravený utkat se s armádou přízračného nindži. Sestavte letoun, nasaďte kapsli s minifigurkou na vystřelovací vrtuli, zatáhněte za natahovací kabel a vyšlete nindža hrdinu do vzduchu. Čím silněji zatáhnete, tím rychleji se letoun roztočí. Sada obsahuje minifigurku Zanea, sestavitelnou odpalovací tyč z kostek LEGO, vystřelovací vrtuli, kapsli na minifigurku, natahovací kabel a sadu doplňků: dvě Zaneovy ledové dýky sai, halapartnu, blighter, 2 zlaté šurikeny, 2 meče a brusle.

Lego NINJAGO v mžiku vtáhne vaši ratolest do světa plného akce a dobrodružství a dokáže jej zabavit i na celé hodiny! Ninjago vychází z populárního TV seriálu, v němž stateční nindžové bojují proti nepřátelům, kteří se snaží zničit jejich svět. Vaše dítě bude nadšené ze setkání se známými postavičkami a že si bude moci zahrát hru Spinjitzu.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 28 x 30cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 42

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 14 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?