»  »  »  »  » LEGO NINJAGO Letoun Morrův Airjitzu 70743 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Letoun Morrův Airjitzu 70743 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Letoun Morrův Airjitzu 70743 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_992983
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
320 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 70743 - Vypusť vůdce přízračných nindžů do vzduchu na Morrově letounu Airjitzu LEGO NINJAGO! Hrozný Morro je ověšený spoustou úžasných nindža zbraní a je připraven svést vzdušnou bitvu s nindža hrdiny. Takže sestav z LEGO kostek odpalovací tyč a zasuň minifigurku do kapsle. Kapsli upevni na vystřelovací vrtuli, zatáhni za natahovací kabel a pošli přízračného nindžu do vzduchu - čím víc zatáhneš, tím výš ten zlosyn poletí!

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 23,5 x 8,5 x 28cm
Materiál: plast
Obsah balení mmj.: minifigurka Morra, sestavitelná odpalovací tyč z kostek LEGO, vystřelovací vrtule, kapsle na minifigurku, natahovací kabel a sada doplňků: Morrův Stínopád, Pařáty stínů, 2 zlaté šurikeny, 2 přízračné meče a Vyjící bič.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace