»  »  »  »  » LEGO NINJAGO Letoun Coleův Airjitzu 70741 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Letoun Coleův Airjitzu 70741 STAVEBNICE

LEGO NINJAGO Letoun Coleův Airjitzu 70741 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_992982
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
312 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 70741 - Spas svět NINJAGO před armádou přízračného nindži za pomoci Coleova letounu Airjitzu LEGO NINJAGO! Nauč se spolu s Colem zapovězenému umění Airjitzu, který si už navlékl svůj osobní Airjitzu oblek a má při sobě množství nindža zbraní. Sestav z kostek LEGO odpalovací tyč a Colea umísti do kapsle. Kapslí pootoč, nasaď ji na vystřelovací vrtuli, a pak zatáhni za natahovací kabel a pošli nindža hrdinu do vzduchu. Čím silněji zatáhneš, tím rychleji se letoun roztočí! Sada obsahuje

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 23,5 x 8,5 x 28cm
Materiál: plast
Obsah balení mmj.: minifigurka Colea, sestavitelná odpalovací tyč z kostek LEGO, vystřelovací vrtule, kapsle na minifigurku, natahovací kabel + sada doplňků: Coleova širočina, Quakerova sekera, 2 zlaté šurikeny, 2 meče a Silolep.

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?