» LEGO MINECRAFT Kurník STAVEBNICE 21140

LEGO MINECRAFT Kurník STAVEBNICE 21140

LEGO MINECRAFT Kurník STAVEBNICE 21140

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993348
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
556 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 21140 - Kurník z produktové řady LEGO MINECRAFT. Dětské plastové kostky v krabici.

Postav si úžasnou stavebnici LEGO Minecraft Kurník, která obsahuje kuřecí ohradu s brankou a parádní vyvýšený kurník, kde se vajíčka snáší přímo do truhly. Nalákej slepice do ohrady na zrní, použij kost k ochočení vlka, který bude hlídat, zatímco ty se budeš starat o své hejno. Posbírej vajíčka a peří, a na peci připrav večeři.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Stavebnice LEGO Minecraft byly vytvořeny na motivy slavné počítačové hry. Vrhněte se do krychlovitého 3D světa, vytvořte své vlastní přírodní prostředí, postavte obydlí, nástroje a ubraňte se různým příšerám, které vás chtějí napadnout. Stavebnice LEGO přináší dětem skvělou zábavu, rozvíjí jejich kreativitu, jemnou motoriku i představivost a řadí se mezi nejoblíbenější dětské hry.

Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 198

Balení obsahuje: minifigurku - Alex, 4 figurky - kuřátko, ochočený vlk, 2 slepice, kurník, kde se vajíčka snáší přímo do truhly, ozdobný slepičí prapor, ohradu pro slepice s brankou, pec, vodní plochy a travnaté porosty s rostlinami, sekera, kost, peří, zrní, 2 vajíčka

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 do 14 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?