» LEGO DUPLO Mickeyho závodní auto 10843 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Mickeyho závodní auto 10843 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Mickeyho závodní auto 10843 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993283
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
446 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 10843 - Mickeyho závodní auto z produktové řady LEGO DUPLO - Dětské plastové kostky v krabici.

Malí fanoušci Mickey Mouse si zamilují sestavování a přestavování závodního auta, startovní brány a benzínové pumpy ve tvaru Mickeyho. Pomozte jim rozvíjet jejich jemné motorické dovednosti, zatímco si hrají na doplňování paliva do vozu a na jeho vylepšování na závod. Potom se seřadí u startovní brány - a vypálí jako střela! Obsahuje LEGO® DUPLO® figurku: Mickey Mouse od Disney.

Lego DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 5 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, a vy jste mohli nechat bez obav své děti hrát. Pozorujte jak ti nejmenší staví nekonečné komíny, jednoduché domečky a mosty z klasických kostiček, nepotrvá dlouho a vytrénují svou jemnou motoriku natolik, že to zvládnou úplně samy. Starší děti si rády hrají na prodavače, farmáře, provozují Zoo, jezdí s auty, zkrátka pronikají do reálného světa formou hry a i v tomto období jim bude Lego DUPLO se svým nepřeberným množstvím tématických stavebnic věrným společníkem.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 20,5 x 19 x 7,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 15
Obsah balení: figurka Mickey Mouse v závodnickém oblečení, sestavitelné závodní auto se snímatelným přítlačným křídlem, startovní brána, benzínová pumpa ve tvaru Mickey Mouseových uší, kostky zdobené jako benzínová pumpa, cedule startovní brány

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 do 5 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?