» LEGO DUPLO Doktorka Plyšáková a veterinární klinika 10828 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Doktorka Plyšáková a veterinární klinika 10828 STAVEBNICE

LEGO DUPLO Doktorka Plyšáková a veterinární klinika 10828 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993157
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
696 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 10828 - Doktorka Plyšáková a veterinární klinika z produktové řady LEGO DUPLO - Dětské plastové kostky v krabici.

Fanoušci doktorky Plyšákové od Disney Junior si zamilují vážení kočičky na váze, aby zkontrolovali její váhu, než ji vyšetří na stolku. Potom mohou nakrmit Finda, než mu otevřou dveře do jeho výběhu, kde si bude moci v noci odpočinout. Ukažte malým dětem, jak se starat o zvířátka v této zábavné sadě s jednoduchými modely. Obsahuje LEGO DUPLO figurku: Doktorku Plyšákovou, navíc Hallie, psa Finda a kočičku.

Téhle doktorky se bát nemusíš. Animovaný seriál ukazuje malým dětem, jak se starat o své zdraví, hygienu a jak pečovat o své blízké. V seriálu se představí malá holčička jménem Doký, která dokáže komunikovat s plyšovými zvířátky a hračkami a ony si zase povídají s ní, zvlášť pokud potřebují její pomoc například opravit steh nebo obvázat zranění. Během toho Doký a její kamarádi Plýša, Vlnka, Hallie a Mrázek předávají ostatním užitečné rady, jak se postarat o sebe a o ostatní a nebát se navštívit doktora.

Lego DUPLO je nekonečným zdrojem tvořivé zábavy pro všechny malé nezbedy od 1,5 až do 5 let. Kostky jsou speciálně navrženy tak, aby skvěle padly do malých ruček a aby byly zároveň absolutně bezpečné, a vy jste mohli nechat bez obav své děti hrát. Pozorujte jak ti nejmenší staví nekonečné komíny, jednoduché domečky a mosty z klasických kostiček, nepotrvá dlouho a vytrénují svou jemnou motoriku natolik, že to zvládnou úplně samy. Starší děti si rády hrají na prodavače, farmáře, provozují Zoo, jezdí s auty, zkrátka pronikají do reálného světa formou hry a i v tomto období jim bude Lego DUPLO se svým nepřeberným množstvím tématických stavebnic věrným společníkem.

Rozměry balení (š v h): 35,5 x 19 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků: 45

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 2 do 5 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace