» LEGO CREATOR Závodní auto STAVEBNICE 31074

LEGO CREATOR Závodní auto STAVEBNICE 31074

LEGO CREATOR Závodní auto STAVEBNICE 31074

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993354
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
556 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 31074 - Závodní auto z produktové řady LEGO CREATOR. Dětské plastové kostky v krabici.

Burácej skrz lesy a pole v úžasném Závodním autě, které obsahuje kombinaci jarní zelené, černé a modré barvy, obrovské tmavé čelní sklo, detailní kokpit s otevíracími dveřmi a úžasná modrá litá kola s nízkoprofilovými pneumatikami. Stiskni tlačítko a vytáhni strešní sání vzduchu, pak zvedni zadní poklop, napolohuj výkonný raketový motor a úžasnou rychlostí vyraz na plné pecky! Až budeš hotov, přestav tento stroj a vytvoř super-silný nákladák nebo se vrhni do drsného terénu na palubě husté kompaktní čtyřkolky.

Stavebnice LEGO Creator jsou určeny všem tvořivým dětem. Tato série se vyznačuje možností sestavit z kostiček v rámci jedné stavebnice více tematicky podobných modelů, a rozšířit si tak možnosti hraní a stavění. Děti si zamilují tu úžasnou příležitost objevovat nové možnosti a přestavovat modely aut, zvířátek, strojů, domů i letadel. Stavebnice LEGO Creator rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku i představivost a fantazii dětí a řadí se mezi jednu z nejoblíbenějších dětských her.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 26 x 19 x 6cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 241

Obsah balení: závodní auto má otevírací dveře kokpitu a zadní kapoty, ztmavené černí sklo, modrá litá kola s nízkými pneumatikami, spoiler, výměnný střešní raketový motor, detailní kokpit se sedačkami a volantem, zadní světla a výfuky

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 do 12 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?