»  »  »  »  » LEGO CLASSIC Kreativni box 10695 STAVEBNICE

LEGO CLASSIC Kreativni box 10695 STAVEBNICE

LEGO CLASSIC Kreativni box 10695 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_992916
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
731 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Tento box plný kostek LEGO ve 37 rozličných barvách probudí tvou představivost! Nezáleží na tom, zda jsi zkušený stavitel s tvůrčími nápady nebo zda máš za sebou teprve první krůčky, nápadů a možností je spousta. Speciální díly, jako jsou dveře, okno, kola, oči a rotor, dokáží podnítit představivost stavitelů všech věkových kategorií.Díky tomu je tato sada skvělým doplňkem jakékoliv stávající sady LEGO. LEGO Box s klasickými kostkami pro tvůrčí stavitele obsahuje také několik návodů pro začátek… Neváhej a pusť se do stavění!

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Stavebnice pro děti napomáhá k rozvoji dětské představivosti a fantazie, podporuje rozpoznávání tvarů a barev, zlepšuje jemnou dětskou motoriku a v neposlední řadě přináší Vašim nejmenším dlouhé hodiny nekončící zábavy.

Rozměry balení (š v h): 23 x 19 x 22,5cm
Materiál: plast

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 4 let

-dm-

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace