» LEGO CITY Obrněný transportér do džungle 60159 STAVEBNICE

LEGO CITY Obrněný transportér do džungle 60159 STAVEBNICE

LEGO CITY Obrněný transportér do džungle 60159 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993276
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
799 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 60159 - Obrněný transportér do džungle z produktové řady LEGO CITY - Dětské plastové kostky v krabici.

Ponoř se do neprobádané džungle LEGO® City! Vydej se v silném transportéru a rychlé čtyřkolce do chrámu. Pohni s kamenem a objev diamant, ale pozor na obřího pavouka střežícího poklad! Ale ne, teď je zase na lovu panter! Zkus mu hodit kuřecí stehýnko a možná, že skočí místo toho po něm!

LEGO City je inspirováno životem ve městě a nabízí vašim dětem skvělou možnost tento život poznat. Najdou tu všechna hlavní témata na celé hodiny her, od policejních a hasičských sborů po spoustu úžasných vozidel a ikonických budov - zamilují si jejich stavění a hry s nimi. LEGO City je plné podrobností podněcujících představivost, a je to tedy velmi proměnlivý svět. Je to svět nekonečných příležitostí, který umocňuje jak různorodost dětských her, tak jejich zábavnost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 28 x 26 x 7,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 378

Obsah balení: dvě minifigurky - průzkumník a průzkumnice, navíc figurky pantera a pavouka, obrněný transportér s úložným prostorem pro řetěz a nástroje v zadní části, čtyřkolka s oddělitelnou bednou, sestavitelný chrám s funkční pastí a s diamantem, fotoaparát, mačeta, vysílačka, pánev a sestavitelný táborák

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 do 12 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?