» LEGO ARCHITECTURE Eiffelova věž 21019 STAVEBNICE

LEGO ARCHITECTURE Eiffelova věž 21019 STAVEBNICE

LEGO ARCHITECTURE Eiffelova věž 21019 STAVEBNICE

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_993291
Výrobce:
Lego
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
1 002 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
LEGO 21019 - Eiffelova věž z produktové řady LEGO ARCHITECTURE - Dětské plastové kostky v krabici.

Neznámější ikona Paříže – Eiffelova věž – byla navržena a postavena francouzským podnikatelem Gustave Eiffelem, o výšce 324 metrů, mistrovské dílo kovářského inženýrství, ku příležitosti světové výstavy v roce 1889, která se konala v Paříži na oslavu 100. výročí Francouzské revoluce. Nyní si můžete postavit model Eiffelovy věže z 321 dílků Lega a vystavit si jej doma nebo ve vaší kanceláři.

LEGO Architecture oslavuje minulost, přítomnost i budoucnost architektury. Hlavní ambicí této série je inspirovat k tvořivosti všechny věkové kategorie díky architektuře, strojírenství a stavebnictví z celého světa. Kterou celosvětově známou budovu či stavbu byste si rádi postavili? Stavebnice Lego Architecture jsou pro svou náročnost vhodné pro děti od 12 let, ale jistě najde své fanoušky i mezi dospělými. Zažijte ten úžasný pocit, kdy vám pod rukama vyrůstá architektonický skvost.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 19 x 26 x 6cm
Rozměry složeného modelu (š v): 11 x 31cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 321

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 12 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?