» KARNEVAL Šaty princezna zimní Eliška vel. M (116-128 cm) 6-8 let KOSTÝM

KARNEVAL Šaty princezna zimní Eliška vel. M (116-128 cm) 6-8 let KOSTÝM

KARNEVAL Šaty princezna zimní Eliška vel. M (116-128 cm) 6-8 let KOSTÝM

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_33300
Výrobce:
_Ostatní 1_
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
365 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Dětský modrý tyrkysový karnevalový kostým, šaty princezny Elišky. Díky tomuto karnevalovému převleku se může z tebe stát krásná princezna!

Úchvatný dívčí kostým pro všechny zimní princezny! Kostým princezny Elišky ve velikosti M je určen pro holčičky ve věkovém rozmezí 6-8 let (116-128 cm). Kostýmek je ušit v tyrkysově modré barvě a je zdoben oslnivými flitry a stříbrným lemováním. Součástí šatů je také plášť dekorován třpytivými sněhovými vločkami. Tento stylový kousek ti nesmí v šatníku chybět!

Karneval neboli masopust (v původním slova smyslu „opuštění masa" (slovo karneval pochází nejspíš z italského carne levare, „dát pryč maso"), tedy začátek postního období před Velikonocemi. Karnevalový rej začíná 6. ledna a končí na Popeleční středu. Někdy to jsou poslední dny před koncem karnevalu, kdy lidé organizují různé hlučné výstupy, zábavy a parády, oblékají karnevalové kostýmy. Lidově též fašank. V současném slova smyslu jde o taneční zábavy, hýření, lidové zábavy v maskách, maškarní bály.

Připravte se na karneval a kupte karnevalový kostým pro děti již dříve, než karnevalové období začne. Karnevalový obleček jim bude zajisté slušet.

Rozměry balení (š v h): 31 x 43 x 2cm

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 6 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace