»  »  »  »  » JIRI MODELS Pexeso s kapsou na kartičky Ledové Království (Frozen)

JIRI MODELS Pexeso s kapsou na kartičky Ledové Království (Frozen)

JIRI MODELS Pexeso s kapsou na kartičky Ledové Království (Frozen)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_93003
Výrobce:
Jiri Models
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
104 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Dětské pexeso s pohádkovými motivy z animovaného filmu Frozen - Ledové Království, obsahující 36 obrázkových kartiček a uzavíratelnou kapsu k jejich uložení. Najdi více dvojic než ostatní, a vyhraj!

Tradiční, klasická, společenská hra pexeso - děti si tříbí svůj postřeh a paměť tím, že si pamatují nejen náměty obrázků, ale i místo, na kterém kartička leží. Klasická hra pro všechny věkové kategorie, při které hráči hledají stejné dvojice kartiček. Vítězí ten, kdo najde nejvíce dvojic. Pexeso cvičí soustředění a dobrou paměť.

Pohádka Ledové Království: Nebojácná a věčně optimistická Anna se vydává na velkolepou výpravu v doprovodu drsného horala Kristoffa a jeho věrného soba Svena, aby nalezla svou sestru Elsu, jejíž ledová kouzla uvěznila království Arendelle do věčné zimy. Na své pouti se Anna a Kristoff setkávají s podmínkami, které si nezadají s nejvyššími velehorami světa, mýtickými trolly a legračním sněhulákem Olafem, a navzdory drsným živlům se zoufale pokoušejí dosáhnout svého cíle dříve, než bude zcela pozdě.

Rozměry dětské hračky (š v h): 21 x 90 x 29,5cm

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?