Hlavní stránka » • DĚTSKÉ ZBOŽÍ » Hračky a hry » Kreativní tvoření » Omalovánky » JIRI MODELS Omalovánky A4 Lví hlídka Lion King (Lví Král)

JIRI MODELS Omalovánky A4 Lví hlídka Lion King (Lví Král)

JIRI MODELS Omalovánky A4 Lví hlídka Lion King (Lví Král)

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i97_92975
Výrobce:
Jiri Models
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost:
Skladem
39 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Stránky plné zábavy! Titul obsahuje 16 stran plných obrázků k vybarvení a zábavných aktivit. Rozvíjí nejen dětskou fantazii, ale i jemnou motoriku, kreativitu a paměť. Maluj si se svými oblíbenými pohádkovými kamarády!

Černobílé perokresby k vybarvení jsou velmi oblíbené u všech kluků a holčiček. Děti při malování mohou zapojit svou fantazii a vymalovat obrázek podle svých představ

Lví král (v anglickém originále The Lion King) je americký animovaný film z roku 1994. Příběh se odehrává na africké savaně v říši zvířat, kde vládne ke spokojenosti všech král Mufasa a právě se mu narodil syn Simba. Celé království s radostí vítá následníka trůnu, jen králův bratr Scar je touto zprávou nemile překvapen. Chce se stát králem místo Mufasy a Simba je další překážkou. Snímek byl oceněn dvěma Oscary a mnohými je pokládán za jeden z nejlepších animovaných filmů. V roce 2008 ho Americký filmový institut zařadil mezi 10 nejlepších animovaných filmů na světě.

Rozměry dětské hračky (š v): 21 x 29,5cm
Formát: A4
Počet stran: 16

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let-dm-


Zakoupili jste si tento produkt?