» Houpačka premium dětská masiv natur dřevěná s ohrádkou

Houpačka premium dětská masiv natur dřevěná s ohrádkou

Houpačka premium dětská masiv natur dřevěná s ohrádkou

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i282_ord98055
Výrobce:
Woody
Dostupnost:
Skladem
399 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání
Tato houpačka pro nejmenší děti je vyrobena z masivního dubového a bukového dřeva. Je opatřena bezpečnostní ohrádkou. Zvednutím přední tyčky ohrádky se dítě snadno dostane dovnitř i ven. Houpačka má nastavitelnou délku lan. Je vhodná do interiéru i exteriéru. Je určena pro zavěšení na bezpečnostní (nejlépe točivé) háky, které však nejsou součástí balení. Vyrovná se uvolněním šňůry. Je určena pouze pro domácí použití (nikoliv tedy pro veřejná hřiště).

Instalujte hračku tak, aby se zabránilo převrácení, či jinak nesprávnému použití hračky. Nedoporučuje se hračku instalovat nad betonový, asfaltový, či jiný tvrdý povrch. Doporučujeme orientaci hračky tak, aby dítě nebylo vystaveno ve směru přímého slunce. Před použitím hračky vždy proveďte kontrolu. Houpačka nesmí být vystavena přímým povětrnostním vlivům. Výrobce doporučuje před každým použitím dětské závěsné houpačky překontrolovat správné a bezpečné zavěšení houpačky.

Houpačky zajisté patří mezi nejoblíbenější hračky všech dětí. S trochou nadsázky lze také říci, že houpačka učí děti základům fyziky - dítě zjišťuje, jak vlastní silou rozpohybovat věci, navíc zažije spoustu legrace při houpání.

Rozměry dětské hračky (š v h): 40 x 27 x 40cm
Celková výška s popruhy: 140cm
Materiál: dřevo
Certifikát: SAFE TOYS
Maximální nosnost: 50kg

Doporučený systém zavěšení houpaček viz. ilustrační foto.

Cena je uvedena za 1 kus hračky
Hračka je vhodná pro děti od 3 let

-dm-
Zakoupili jste si tento produkt?