»  »  » Hoka One One Stinson Trail pánská běžecká obuv

Hoka One One Stinson Trail pánská běžecká obuv

Hoka One One Stinson Trail pánská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_018753
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
2 990 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Běžecké boty Hoka One One používají nejen nejlepší ultramaratonci světa (vizte http://www.hokaoneone.eu/en/pro-team.html), ale nachází i široké využití mezi rekreačními běžci, kteří vyžadují maximální odpružení a komfort běhu. Můžeme doporučit i jako turistickou obuv pro lidi trpící altrózou či bolestmi zad.

Firma Hoka One One navrhla běžecké boty pro optimální výkon a pohodlí s využitím nejnovějších poznatků v oblasti běhání. To znamená zachování přirozeného pohybu nohy a účinného fungování mechaniky běhu.

Nezávislou recenzi od Sama Straky si můžete přečíst zde.


POUŽITÍ: free running

TRÉNINK: intenzivní

VÁHA BĚŽCE: odpovídající postavě

TRAŤ: mid-marathon

LEVITACE - běžči mají pocit, jako by se vznášeli nad zemí, místo toho aby do ní s každým krokem tvrdě naráželi. Pěna v mezipodešvi obuvi Hoka je o 30% měkkčí, než je materiál používaný u běžných běžeckých bot a má 2,5x větší objem než většina bot vůbec. Toto extra polstrování pohltí až 80% otřesů, kterým je chodidlo vystaveno a umožňuje patě až 20mm propružení. V kombinaci s nízkým přechodovým úhlem je běhání v jakémkoliv terénu příjemná relaxace.

LEHKOST PEŘÍ - neintuivní, jak by se mohlo zdát. Nadměrné boty Hoka jsou o 15% lehčí, než opět většina běžeckých bot. Běhání do kopce bude pro vás zábava, jako pro ostatní běhání z kopce.

GEOMETRIE - Hoka boty jsou navrženy s 40mm vysokou designovou podrážkou v 13cm velkém kolébkovém profilu v její přední polovině. Tyto jedinečné konstrukční atributy umožňují plynulý krok a "luxusní" běh.

TRAKCE & STABILITA - 50% nárůst v oblasti podešve (v porovnání s tradiční běžeckou obuví) pro přilnavost a stabilitu. Zvětšená plocha podešve umožňuje větší kontakt s podkladem, takže dovolí vaším nohám větší dynamický záběr a tím i lepší trakci a jistější pohyb na jakémkoliv povrchu.

JAK VYBRAT SPRÁVNOU VELIKOST?

1. vezměte papír a položte jej na podlahu tak, aby se jedna strana dotýkala zdi.
2. postavte se na papír s patou ke stěně a označte na papíře okraj palce.
3. nyní stačí změřit označenou vzálenost, a zkontrolovat jí v naší tabulce http://www.e-sportshop.cz/User_Files/navody/velikosti-hoka.jpg

Firma RADANSPORT s.r.o. je výhradním dovozcem značky Hoka One One pro Českou republiku. Rádi Vám zprostředkujeme i nákup modelů, které v naší nabídce nenajdete.Aktuální katalog v elektronické podobě je ke stažení zde.

Na následujícím odkazu si ve formátu XLS můžete zkontrolovat dostupnost sortimentu podle aktuálních skladů ve Francii.

Neváhejte a objednávejte si modely Hoka One One na sezónu 2014 už nyní. Katalog pro sezónu 2014 najdete zde. Popularita značky Hoka One One neustále roste, buďte mezi prvními a užijte si lehkost běhu v nejnovějších modelech. Možnost předobjednávky najdete zde.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace