»  »  » Hoka One One Stinson 3 ATR W dámská běžecká obuv

Hoka One One Stinson 3 ATR W dámská běžecká obuv

Hoka One One Stinson 3 ATR W dámská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_024710
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
4 390 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Model Stinson ATR je univerzální model běžecké boty od firmy Hoka One One. Stinsony ATR doporučujeme každému, kdo rád střídá povrchy, protože bota svým vzorkem je

Stinsony ATR mají tlumení Ultrasize.

U tohoto modelu je objem tlumící hmoty 2.2x CMEVA a i při těchto hodnotách si bota drží neuvěřitelnou hmotnost 340g u velikosti 8UK(42EUR) a 265g u dámské 6UK(37.1/3EUR)

Meta-Rocker tvarování boty, společně s 6mm dropem vám zpříjemní nášlap a usnadní pohyb pro přechodové běhání po silnici, ale bota exeluje především po přechodu do terénu. O maximální komfort běhu se postará geometrie rozšíření boty ve středové části tzv. H shape a extended profil. V podešvi najdete pod patou 38mm a pod špičkou 32mm tlumícího materiálu.

Podrážka má 4mm grip, tak aby byla zajištěn maximální kontakt s povrchem a bota držela i v obtížnějším terénu. Pouze nejméně namáhaná část ve středové části podešve, které slouží jako podrážka, tak přímo navazuje na mezipodešev a většina plochy v nášlapové a odrazové zóně jsou opatřeny pevnějším a trvanlivějším materiálem.

Svršek boty je z dvouvrstvé z ultra prodyšné síťoviny a díky tomu je zachována fixace nohy v botě i odpařování vlhkosti.

Přímo v botě je 2mm tvarovaná EVA vložka a v balení je přiložena 2mm rovná prodyšná stélka Ortholite s antibakteriální a antipachovou úpravou, takže si běžec může vybrat vložku dle aktuální potřeby.

Tento model je vybaven speciálním rychlým stahovacím systém na tkaničkách, který vás podrží a nepovoluje se. Klasické tkaničky jsou samozřejmě součástí balení.

Tato bota je vhodná pro běh na smíšeném povrchu = střídáte-li krátký úsek silnice s přechodem na prašné cesty a terén, tak jste u tohoto modelu správném místě. Zároveň tento model disponuje maximální mírou tlumení. Doporučujeme i pro nejvyšší objemy, protože tento model v klidu zvládne běhy ve vzdálenosti maratonu a mnohem více.

Hoka One One vyhrály již mnoho spotřebitelských testů a nebo se pravidelně umísťují na předních pozicích.

Technologie Hoka One One jsou opravdu postaveny tak, aby bota opravdu vyhovovala většině běžců a jejich běžeckým stylům.

Pokud stále nejste rozhodnuti, tak si můžete přečíst testy a recenze Hoka One One odborníků z celého světa.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace