»  »  » Hoka One One Challenger ATR W dámská běžecká obuv

Hoka One One Challenger ATR W dámská běžecká obuv

Hoka One One Challenger ATR W dámská běžecká obuv

Sdílej   Share on FBShare on TwitterShare on G+Share on Pinterest
Kód:
i172_021996
Výrobce:
Hoka One One
Varianta:
Dostupnost:
Skladem
3 290 Kč
včetně DPH
ks
Přidat produkt k porovnání

Model Challenger ATR je univerzální trailový model a konceptově vychází z úspěšného silničního modelu Clifton. Challengery ATR mají na první pohled masivnější konstrukci v kotníkové, pevnější materiál svršku a samozřejmě přepracovanou podešev i podrážku. I když bota díky těmto prvkům nabrala na váze, tak pro běžce v obtížnějším térenu bude sázkou na jistotu.

Challengery ATR mají tlumení Oversize.

U tohoto modelu je objem tlumící hmoty 1.6x CMEVA a i při těchto hodnotách si bota drží příjemnou hmotnost 211g u dámské velikosti 5.5UK.

Meta-Rocker tvarování boty, společně s 5mm dropem vám zpříjemní nášlap a usnadní pohyb v terénu. O maximální komfort běhu se postará geometrie rozšíření boty ve středové části tzv. H shape a extended profil. V podešvi najdete pod patou 29mm a pod špičkou 24mm tlumícího materiálu.

Podrážka má 4mm grip, tak aby byla zajištěn kontakt nohy s povrchem a fixace boty k povrchu i v obtížnějším terénu. Méně namáhané části ve středové části podešve, které slouží jako podrážka, tak přímo navazují na mezipodešev a nejvíce namáhaná místa v odrazové a nášlapové zóně jsou opatřeny pevnějším a odolnějším materiálem.

Přímo v botě je 2mm tvarovaná EVA vložka a v balení je přiložena 2mm rovná prodyšná stélka Ortholite s antibakteriální a antipachovou úpravou a tak si běžec může vybrat vložku dle aktuální potřeby.

Challengery ATR jsou vybaveny klasickým šněrováním na tkaničku.

Boty Hoka One One vyhrály již mnoho spotřebitelských testů a nebo se pravidelně umísťují na předních pozicích. Navštivte například nezávislou recenzi Sama Strakyvíceprezidenta Czech Skyrunning Association.

Challengery ATR kralují v obtížnějším terénu, ale jsou použitelné i na smíšeném povrchu a i přes větší mnužství tlumícího materiálu si zachovávají cit pro přirozený nášlap a kontakt s povrchem.

Technologie Hoka One One jsou postaveny tak, aby bota opravdu vyhovovala většině běžců a jejich různým běžeckým stylům.

Pokud stále nejste rozhodnuti, tak si můžete přečíst testy a recenze Hoka One One běžeckých odborníků z celého světa.

Zakoupili jste si tento produkt?

Rozumím    Další informace